FK - 4. kapitola

13. září 2012 v 17:48 | Iwein

Westwoods. To malé ospalé město na samotném severu Alabamy se mi nelíbí už od pohledu. Jedno náměstí (pokud se tomu tak dá říkat), jedna státní škola, dokonce tady není ani nemocnice! Jen malá poliklinika.
Bože, tady ale bude nuda, pomyslím si trpce a zabouchnu dveře svého nového auta. (Když máte tolik bohatých sponzorů jako já, můžete si dovolit zaplatit auto hotově)
Poté, co jsem se zabydlela v jednom malém penzionu na okraji města, jsem se rozhodla, že se tady trošku porozhlédnu. Podle upovídané a velice sdílné recepční (nejspíš tam moc návštěvníků nemají, a upřímně se ani nedivím! I já tu jsem jen z donucení a na nezbytně nutnou dobu) se všechen společenský ruch shlukuje do (snad jediné) restaurace/kavárny/baru s názvem Drunk Wolf. Trochu se nad tím názvem podivím a jen doufám, že tam opravdu nebudou nějací 'opilí vlci'. Potkat vlkodlaka je to poslední, co bych chtěla.
Najít to není těžké, stojí hned na náměstí. Vejdu dovnitř a okamžitě mně v nose zaštípá cigaretový kouř, kterého je uvnitř opravdu požehnaně. Zběžně očima prolustruju osazenstvo. Je celkem plno, na to, že je teprve šest večer.
Několik zvědavých zraků na mně okamžitě spočine a doprovázejí mně až k baru, kde se usadím na barovou židličku a pokynu směrem k barmanovi.
"Whisky s ledem," poručím si a opět letmo zkontroluju okolosedící.
Někdo si přisedne na židličku vedle mě.
"Myslíte, že whisky je ta nejlepší volba pro tak křehkou dámu?" ozve se neznámý hlas. Se zájmem se na něj otočím.
"Ta nejlepší," ujistím ho s úsměvem.
Nějaký středoškolský fotbalista, řekla bych, podle mikiny s logem fotbalového týmu zdejší školy.
"Já jsem Chris," přestaví se a podá mi pravačku.
"Elizabeth," odpovím a schválně použiju falešné jméno. Jeden nikdy neví.
"Tak, Elizabeth… Co tě přivádí do Westwoods?" zeptá se a opře se loktem o bar tak, aby byl ke mně otočený čelem.
"Ve skutečnosti tady někoho hledám…" přiznám se.
"No, s tím ti můžu pomoct. Tohle je malé město. Všichni se tady navzájem známe," nabídne se.
"Jo, to jsem si právě myslela," řeknu si spíše pro sebe a usrknu whisky. Tady se nenakrmím, povzdechnu si. "Hledám Jasona Blacka… Měli jsme se sejít tady, ale zatím ho tu nikde nevidím," zalžu a mimoděk se rozhlédnu po místnosti.
"Abych řekl pravdu, Jason moc často ve městě nebývá. Hodně cestuje," svěří se mi Chris. "Ani nevím, že tady teď je," podiví se nad tím.
"Jo, no… Měl přijet dnes odpoledne," zalžu znovu. "Nevadí, zkusím mu zavolat," usměju se na něj, kopnu do sebe zbytek whisky a hodím na bar bankovku.
"No, ráda jsem tě poznala, Chrisi," mrknu na něj spiklenecky, když se sbírám k odchodu.
"To já tebe taky," řekne poněkud rozhozeně. "Snad se ještě někdy uvidíme…" zapřeje si.
Jak tak kráčím k východu, něco mně napadne. Pomalu se zastavím, načež se otočím zpátky a ležérním krokem se vrátím k překvapenému Chrisovi, který stále ještě sedí na baru.
Chytím ho za tričko a přitáhnu si jeho hlavu k sobě, načež mu zašeptám do pravého ucha: "Anebo… nechceš jít se mnou hned teď?"
On se vítězně usměje a položí mi ruku na zadek. "Rozhodně chci…" řekne a vtiskne mi polibek na krk.
Když spolu odcházíme, všimnu si, že hodí významný pohled ke stolu, u kterého sedí parta kluků jako on. Nejspíš další fotbalisti. Neposlouchám jejich poznámky, protože jinak bych jim musela rozsápat hrdla…
Jakmile vyjdeme ven, obklopí nás chladný večerní vzduch. Vedu ho dál až k mému zaparkovanému autu, kde ho okamžitě přimáčknu ke dveřím spolujezdce a vášnivě ho začnu líbat. On není vůbec zaskočený a tak mi polibky okamžitě vrací. Když se nabaží mými rty, začne mně líbat na krku.
Projede mnou vzrušení a já cítím, jak se mi mění obličej a objevují se tesáky. Trochu se od něj odtáhnu, ale ne tak moc, aby mi viděl do tváře.
"Nastup si," zašeptám mu do ucha. On mně poslechne a mezitím co obejdu celé auto (tou delší cestou kolem kufru) se mé smysly a tím pádem i obličej dostanou do normálu. Zuby už nějak zakryju.
Zasednu místo řidiče, nastartuju motor a se zahrabáním kol se rychle rozjedu směrem k penzionu.
"Wow, jsi první holka, kterou znám, co jezdí takhle rychle," ozve se zaskočeně Chris.
"Máš strach?" pousměju se mimoděk.
"Měl bych mít?" odpoví mi na otázku otázkou. Odtrhnu zrak z vozovky před námi a na celou minutu se na něho zadívám. On, patrně zaměstnaný mým pohledem, si vůbec nevšimnul, že vlastně ani nesleduju, kam jedu.
"Možná trochu," prohodím laškovně.
Za necelých pět minut už parkuju na parkovišti u penzionu. Oba vystoupíme a já ho vedu přímo do svého pokoje.
Recepční, kterou míjíme, si jen pobaveně prohlédne můj doprovod, ale nic na to neřekne.
Jakmile za námi zaklapnou dveře pokoje, ujímá se iniciativy Chris. To, že není panic, poznám okamžitě. No, kdo v jeho věku a s takovou tváří, je dneska panic, že…
Během minuty za mě strhá veškeré oblečení kromě spodního prádla, až nitě praskají. Hned nato mu i já sundám košili, nehledě na to, že urvu pár knoflíků. Však ona mu je doma maminka přišije. Zbavím ho taky džínsů, což jde přes jeho vzrušení docela špatně.
Tlačím ho směrem k posteli, na kterou ho taky okamžitě povalím a sundám mu boxerky. Poté, co si mně přitáhne k sobě, mi zručně rozepne podprsenku a začne se věnovat mým ňadrům.
Mám chvíli na to se vydýchat a tak se snažím potlačit to nutkání zakousnout se do něj hned teď. Musím ještě počkat…
On mi mezitím sundá tanga a chce se natáhnout do kapsy riflí pro kondom. Gestem mu naznačím, že není třeba. Upíři se nemůžou rozmnožovat.
"Umm, ty jsi úžasná!" zasténá spokojeně, jelikož si nejspíš myslí, že používám jiný druh antikoncepce.
Přetočím se tak, abych byla nahoře, a rychle vyhledám jeho penis. V tom okamžiku se všechny mé smysly vzbouří! Už se nesnažím zamaskovat zuby ani obličej, on si toho stejně nevšímá. Jen si užívám ten okamžik… A když cítím, že se začíná dostavovat onen pověstný vrchol, vycením tesáky a pomalu je zanořím do jeho pravého ramene.
Ten pocit, který se poté dostaví, je… prostě úžasný!! Zdá se mi, že úplně celá exploduju! Každá buňka mého těla je v sedmém nebi.
Tohle… tohle prostě nepřekoná nic na světě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama