30 dní s Iwein / o Iwein

13. září 2012 v 18:39 | Iwein |  Moje osobnost
Ahoj všem!
Před nedávnem jsem našla na nějakém blogu "řetězovku", dá-li se to tak říct, nazvanou 30 days about me. Trošku jsem název upravila a počeštila. Nebudu to rozepisovat do jednotlivých článků každý den, ale budu postupně aktualizovat tento článek... Snad se pobavíte ;)


1. Den - Tvůj současný vztah, jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single!

Jsem single. A jelikož jsem tvor věčně nespokojený, nelíbí se mi to. Chtěla bych kluka, někoho, o koho se můžu opřít, obejmout ho, někoho, kdo mně utiší a hlavně - bude milovat takovou, jaká jsem. Jenže život není růžová zahrada, a mně tento "luxus" nebyl nikdy dopřán. Vždycky jsem narazila na, s prominutím, hajzly a děvkaře... A proto tak nějak začínám pochybovat, že někdy toho "pravého" najdu. Ale zase - když se rozhlédnu kolem dokola, vidím jenom nešťastné kamarádky, které v jednom kuse kontrolují mobil, jestli už konečně napsal, neustále si stěžují, jak je ten jejich vyvolený blbec a jak jim nerozumí, jak je věčně štvě a vytáčí. Že nikam nemůžou bez něj jít, protože jejich "čumáček by byl na ně potom naštvaný..." No upřímně, mám já tohle za potřebí??... no dobře, možná jim trochu závidím. :)

2. Den - Kde bys chtěla být za deset let?

Tak o tomhle už jsem nesčetně krát uvažovala. A přípustných alternativ mám hned několik!
1. Budu uznávanou odbornicí na výcvik a chování psů, všichni mně budou vyhledávat a žádat o rady. Já budu mít doma nejméně tři psy (jednoho útuláčka, border kolii a něco menšího do kabelky), budu bydlet v baráčku s veeelikánskou zahradou a doma budu mít milujícího a báječného manžela. :)
2. Budu slavná spisovatelka s pěknou řádkou bestsellerů na kontě, budu pořádat srazy s čtenáři, tiskové konference a autogramiády. Na kontě budu mít pár milionů a budu bydlet v centu Prahy - samozřejmě se psem a manželem.
3. Hned po škole se vydám za velkou louži, najdu si nějaký krásný útulný podkrovní byteček v centru New Yorku a budu psát články do nejlepších novin a časopisů. A možná vydám i nějakou tu knihu...

3. Den - Tvůj názor na alkohol a drogy...

S ohledem na to, že témeř vůbec nepiju (opravdu jen vyjímečně, když má třeba někdo narozky nebo je Silvestr) tak já alkohol k životu nepotřebuju. A upřímně mi je líto takových lidí, kteří si víkend bez flašky v ruce nedokážou představit a alkohol potřebujou k tomu, aby se bavili. Naštěstí tohle není můj případ, ale znám hodně lidí, kteří to takhle mají. Ale s ohledem na aktuální situaci - a sice prohibici - snad to takových lidem trochu pomůže.. A nebo to bude ještě horší :D
Co se týká drog - lehké drogy (marihuana) ANO - všechno ostatní NE... Přeberte si to sami :)

4. Den - Tvůj názor na náboženství...

Věřím v anděly, démony, duchy a všemožné jiné příšerky... Ale nikdo mi nenamluví, že "Bůh má s každým svůj záměr a všechny nás miluje!" to je snad ta největší blbost jaká existuje a upřímně nechápu, jak je možné, že náboženství přežilo už tolik staletí!

Je to jenom vymývání mozků. Podle mně, pokud nějaký Bůh existuje, je to malý kluk, který pozoruje mraveniště, občas vyvolá nějakou tu přírodní katastrofu a sleduje, jak se ti "mravenci" (alias my lidé) zachovají.

Něco mezi nebem a zemí existuje, ale Bůh to není :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama