Vánoční TAG

16. února 2012 v 22:13 | Iwein |  Moje postřehy
Ano, vím, že už dávno Vánoce nejsou, ale když se tak dívám z okna, říkám si že tak bílo nebylo ani na Štědrý den a tak jsem se se spožděním rozhodla zodpovědět na 10 otázek o Vánocích, které jsem náhodou našla někde na netu. Tak, tady jsou:1. Jaký film je v období Vánoc tvůj nejoblíbenější?
- Nejsem na takové ty odrhovačky jako Popelka a Mrazík, avšak velice ráda se podívám na Sněženky a machři nebo S tebou mně baví svět... I když - ani nevím jestli to letos dávali. :/

2. Tvá oblíbená vánoční barva?
- Tak určitě si myslím, že k vánocům patří červená, zlatá a zelená. Určitě se ale neoblíkám do vánočních barev jen protože jsou Vánoce... Oblíkám se jako celý rok :) Stromeček máme modro-stříbrný ale na mou obranu - já ho nestrojila :)

3. Je Štědrý večer. Zůstaneč v pyžamu, domácím oblečení nebo se oblékneš společensky a hezky?
- V pyžamu nebo teplákách rozhodně nezůstanu a večerní šaty si taky neoblékám. Nejčastěji si vezmu obyčejné ryfle, někdy sukni a nějaké hezké tričko.

4. Kdybys mohla letos koupit jen jeden dárek - pro koho by byl.
- No... tohle je těžká otázka... Ale asi buď sama sobě nebo společný dárek pro psa a koucoura a hezky bych je spravedlivě podělila.

5. Otevíráte dárky večer nebo ráno? V kolik?
- Naše rodina už má zažitou takovou tradici že večeříme v pět večer a po jídle jdeme rozbalovat. Takže plus mínus půl šesté - záleží jak dlouho jíme, že :)

6. Upekla jsi někdy chaloupku z perníčku?
- No, tak abych se přiznala, já nikdy nic neupekla. Ani bublaninu, natož chaloupku! Já se obecně v kuchyni moc neochomýtám :) Spotřebiče mně nemají rádi :D Jsem ráda, když si dokážu udělat na intru čínkou polívku nebo uvařit párky... To je asi můj vrchol kulinářských schopností.

7. Co děláš o vánočních prázdninách?
- Jak kdy. Je to různé. Jeden rok jsem je strávila u koní, druhý u babičky, třetí jsem jen tak lenošila a po večerech se scházela s kámoši. Jediné, co bojkotuju (vlastně celá naše rodina) jsou hory. Ani jeden z nás není sportovně založený, tutíž něco takového jako lyže nepřipadá v úvahu... Někdy bych se ale moc ráda naučila jezdit na prknu... :/

8. Máš nějaké vánoční přání?
- Tak určitě zdárně odmaturovat. A po škole bych se ráda uchytila jako au-pair v Anglii a taky bych strašně moc chtěla navštívit New York a třeba tam i bydlet... Ale to je hodně vzdálená budnoucnost, pokud je vůbec možná...

9. Jaká je tvá oblíbená vánoční vůně?
- Mám ráda vůni svařáku... Hmm

10. Oblíbené vánoční jídlo nebo pochoutka?
- Nevím, jestli se to počítá jako pochoutka, ale určitě vaječný koňak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama